KAYBEDENLER KULÜBÜ - FİLM MÜZİKLERİ - POSTERLİ/777 ADET NUMARALANDIRILMIŞ SINIRLI DELUXE BASKI

650 TL
Sepete Ekle

KAYBEDENLER KULÜBÜ

FİLM MÜZİKLERİ

A

GÜLCE DURU - YALNIZ

YİĞİT ÖZŞENER - NIGHTLIFE

CAVİT ERGÜN - KAYBETMEK

CAVİT ERGÜN - BAZEN

TITANIC - BALLAD OF  A ROCK'N ROLL LOSER

CAVİT ERGÜN - YAKICI YALNIZLIK KADAR

CAN GOX -  WRONG SIDE OF THE ROAD

GÜLCE DURU&CAN GOX - SON KARE

FERDİ ÖZBEĞEN - DİLEK TAŞI

B

COUNT DEE'S SOUL SINGERS - (SITTIN ON) THE DOCK OF THE BAY

CAVİT ERGÜN - SÜLEYMANİYE

GÜLCE DURU - REVIENS

CAN GOX - WAKE

CAN GOX - ANGEL'S GONE

CAN GOX - MELANCHOLY MAN

MFÖ - YALNIZLIK ÖMÜR BOYU

GÜLCE DURU& CAN GOX -MY WOMAN

CAVİT ERGÜN - KAYBEDENLER KULÜBÜ - FRAGMAN

PLAK:EX-

KAPAK:M-

POSTERLİ

NO:634

777 ADET NUMARALANDIRILMIŞ 

SINIRLI DELUXE BASKI

 

"GEÇMİŞİN EZGİLERİ BİZDE YENİDEN CANLANDI"

 

İZMİR'DE HER TÜRLÜ GRAMOFON,PİKAP TAMİR VE BAKIMI TAŞ PLAK,45'LİK,33'LÜK PLAK SATIŞI YAPMAKTAYIZ

GRAMOFON EVİ NDE HER TÜR PİKAP VE GRAMOFON İĞNESİDE BULABİLİRSİNİZ,ARADIĞINIZI BİRDE BİZE SORUN"

 

DİĞER ÜRÜNLERİMEDE BAKIN

 

PLAK VE KAPAK KONDİSYON DEĞERLENDİRMELERİ

 

SS (Still Sealed ? Orjinal Ambalajı Açılmamış): Orjinal fabrika ambalajı hiç bir şekilde açılmamış plaklar için kullanılır.

M (Mint ? Hiç Kullanılmamış): SS?den tek farkı orjinal ambalajının olmaması yahut açılmış olmasıdır. Hiç iğne değmemiş plaklar için kullanılır.

M- (Mint Minus): En yüksek derecede itina ile kullanılmış, en ufak defosu bulunmayan plaklardır. Kapak ve etiket için de aynı tanımlama geçerlidir.

EX (Excellent ? Mükemmel): Minimum derecede kullanılmışlık belirtileri bulunur. Herhangi bir çizik bulunduğu takdirde bu tanımlama kesinlikle kullanılmaz; sadece çok hafif bir kaç sıyrık varsa kullanılabilir.

EX- (Excellent Minus): Plağın ve kapağın çeşitli yerlerindeki (sırt, etiket, disk yüzeyi...) kullanılmışlık belirtileri görülebilir ölçüdedir. Plakta rahatsız edici bir çizik veya dipses bulunmamalıdır.

VG+ (Very Good Plus ? İyi Durumda): Plak ve kapak belirgin bir kullanılmışlık arz eder. Disk yüzeyinde çeşitli sıyrık ve izler vardır, ve parlaklık hafifçe kaybolmuştur. Herhangi bir atlama ve takılma kesinlikle bulunmaz. Kapakta çeşitli aşınmalar ve hafif bükülmeler olabilir ama herhangi bir yırtık veya eksik olmamalıdır.

VG (Very Good ? Vasatın Üstü): Plak ve kapak oldukça fazla derecede kullanılmıştır. Disk yüzeyi parlaklıklığını kaybetmiştir, çeşitli çizik ve izler içerir. Hafif iğne ağırlığında takılmalar olabilir ama hiçbir atlama olmaması gerekir. Plak kapağı aşınmıştır, rengi solmuş olabilir. Diskin izi (ring wear) belirgin şekilde görülür.

G (Good - Vasat): Plak ve kapak aşırı derecede kullanılmıştır. Plakta derin çizikler bulunabilir, atlamalar ve takılmalar vardır. Kapak çok yıpranmıştır, disk izi çok belirgindir ve kapakta çeşitli bükülmeler ve yırtıklar vardır.

P (Poor ? Kötü Durumda): Plaktaki çizikler çok fazla ve derindir. Disk yüzeyi ve etiket çok yıpranmıştır. Hatta kapak yırtık ve eksik; plak, kırık olabilir. Bu durumdaki bir plak zaten sık olarak satışa sunulmaz; ancak tarihi veya arşivsel önemi büyük olan plaklarda mevzu bahis olabilir.